KONST / Litografier / Färglitografi 15126209
nr 1512 6209
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Signerad, numrerad 242/290. Färglitografi, bildmått: 34x26 cm, yttermått inklusive ram: 54x44 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 december 2022
kl 18:42:26
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg